logo Tyfloservis - návrat na úvodní stranu

Aktuality

Tyfloservis, o.p.s. v době koronaviru

V této mimořádné situaci je pro Tyfloservis, o.p.s. obzvláště důležité, aby byla zajištěna bezpečnost klientů, proto jsou od 16.3.2020 přerušeny veškeré služby, které vyžadují osobní kontakt.

Služby jsou klientům poskytovány distančně, a to touto formou:

To, zda bude možné službu poskytnout i na dálku, záleží na dohodě mezi instruktorem rehabilitace a klientem.

V současné situaci je hlavním cílem Tyfloservisu, o.p.s. zmapovat situaci klientů a vybavit je informacemi o:

Primárně jsou poskytnuty služby těm, u kterých je zjištěno riziko ohrožení zdraví či života.

V případě potřeby je možné pracovníky Tyfloservisu kontaktovat i na služební mobil, a to od pondělí do pátku v čase od 7:00 – 16:00

Děkujeme všem, že dodržujete bezpečnostní zásady, a že dbáte nejen na své zdraví, ale také na zdraví všech ve vašem okolí.

Charitativní Velikonoční běh pro Tyfloservis

Liberecký běžecký spolek RunBo Team pořádá charitativní Velikonoční běh. Běžci a běžkyně, kteří se rozhodnou zúčastnit, zaplatí dobrovolné startovné a tím podpoří naši neziskovou organizaci Tyfloservis, o.p.s. Tento charitativní běh je zajímavý tím, že je nesoutěžní. Navíc účastníci nemusí běžet celou trasu, která je cca 6 km, ale mohou si ji libovolně zkrátit. Na Velikonočním běhu jsou vítání všichni bez omezení i slabozrací a nevidomí běžci. Motto celé charitativní akce: „Není důležité vyhrát, ale pobavit se a pomoci." Velikonoční běh startuje v neděli 12. dubna 2020 před Libereckou radnicí.

Máme nové číslo účtu

Od 1. 1. 2020 jsme převedli všechny bankovní účty k našemu dlouhodobému partnerovi bance ČSOB. Nové číslo hlavního účtu je: 289546142/0300.


Archiv aktualit


Copyright © Tyfloservis, o.p.s. 2005-20
Přepnutí grafické a textové verze | Prohlášení o přístupnosti