logo Tyfloservis - návrat na úvodní stranu

Běžíme pro Tyfloservis - RunCzech

Věděli jste, že běháním můžete pomáhat? V České republice je podle vzoru ze zahraničí stále oblíbenější věnovat svůj běh dobré věci. Tyfloservis, o.p.s. je už několik let partnerem běžeckého seriálu RunCzech. Pokud rádi běháte a chcete zažít atmosféru největších běžeckých vytrvalostních závodů v ČR a současně podpořit služby pro lidi s těžkým zrakovým handicapem, můžete si u nás zakoupit startovního číslo na některý ze závodů.

Co podpoříte

Svým během pomůžete lidem, kteří přišli o svůj zrak, znovu získat sebejistotu a potřebné dovednosti, díky nimž budou moci žít samostatněji a nezávisleji na cizí pomoci. Darované finance použijeme na zajištění speciálních služeb pro nevidomé a slabozraké v celé České republice. Pracovníci Tyfloservisu učí nevidomé a slabozraké lidi chodit s bílou holí, postarat se o domácnost, připravit si jídlo bez zrakové kontroly, číst a psát Braillovo bodové písmo a mnoho dalších činností, které jim mohou usnadnit život se zrakovým handicapem.

Jak se zapojit

Můžete si vybrat dvě varianty podpory:

1. Zakupte si startovní číslo

Část peněz ze startovného zaplatíme pořadateli závodu a druhá část je určena na podporu služeb Tyfloservisu. Na každý ze závodů je stanovena základní cena. Můžete přispět touto nebo jakoukoli vyšší částkou, to už je zcela na Vás.

2. Zakupte si zvýhodněné startovní číslo a staňte se ambasadorem Tyfloservisu

Pokud máte chuť a trochu času, zakupte si za zvýhodněnou cenu startovní číslo na vybraný závod. Oslovte své přátele, rodinu, kolegy a známé a požádejte je, ať podpoří Vás, Váš tým nebo štafetu a přispějí tak na dobrou věc. Pomůžeme Vám vytvořit výzvu s platební bránou, kterou budete moci sdílet např. na svém facebooku a jejím prostřednictvím vyzvat své okolí. Přejeme Vám, ať Vás jejich podpora lépe žene do cíle.

Pokud máte zájem běžet pro Tyfloservis, ozvěte se nám na níže uvedené kontakty. Rádi Vám zodpovíme případné dotazy a zašleme detailní návod, jak si zakoupit startovní číslo a zaregistrovat se k běhu.

Kontakt:

Klára Pětická
Tel.: 221 462 365
Mobil: 733 292 029
E-mail: peticka@tyfloservis.cz

Těšíme se, že se zapojíte do našeho týmu!

Závody a ceny

Běžecká sezóna 2017

ZávodZákladní cenaZvýhodněná cena pro ambasadory
Sportisimo 1/2 Maraton Praha – jednotlivec2 300 Kč2 100 Kč
Sportisimo 1/2 Maraton Praha – team7 500 Kč7 000 Kč
Volswagen Maraton Praha – jednotlivec3 900 Kč3 400 Kč
Volswagen Maraton Praha – team9 000 Kč8 500 Kč
Volswagen Maraton Praha – 2RUN5 500 Kč5 000 Kč
Birell Grand Prix Praha 10 km – jednotlivec1 100 Kč900 Kč
Birell Grand Prix Praha 5 km – jednotlivec 850 Kč675 Kč
Birell Grand Prix Praha 10 km – team4 500 Kč4 250 Kč
O2 Pražská štafeta5 500 Kč5 000 Kč

Více informací o jednotlivých závodech najdete na stránkách RUNCZECH.


Copyright © Tyfloservis, o.p.s. 2005-20
Přepnutí grafické a textové verze | Prohlášení o přístupnosti