Tlačítko Jak mohu pomoci

Drobečková navigace

fotka jak Instruktorka učí slabozrakou klientku číst texty na počítači

Nabídka práce v Tyfloservisu

Ředitel/ka

Tyfloservis, o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici ředitel/ka

Společnost Tyfloservis, o.p.s. od roku 1991 poskytuje terénní a ambulantní služby nevidomým a slabozrakým lidem ve věku 15 a více let po celé České republice. Služby poskytuje prostřednictvím sítě 13 krajských středisek.

Požadavky:

– dokončené vysokoškolské vzdělání získané studiem minimálně v magisterském programu

– praxe v oblasti práce se zrakově postiženými osobami minimálně 5 let

– nadprůměrné komunikační schopnosti včetně dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i ústním projevu

– organizační a řídící schopnosti

– schopnost vést a podporovat lidi

– bezúhonnost

Náplň práce:

– vedení organizace, finanční řízení organizace, zodpovědnost za výsledky

– spoluvytváření a naplňování vizí organizace

– zajištění ekonomické stability organizace

Co nabízíme:

– kariéru statutárního představitele neziskové organizace

– příležitost profesionálního rozvoje, možnost seberealizace

– kreativní a přátelské pracovní prostředí

– finanční ohodnocení přiměřené nabízené pozici v neziskové sféře

Uchazeč podá e-mailem přihlášku, která by měla obsahovat tyto náležitosti a přílohy:

– jméno, příjmení a titul, datum narození, státní příslušnost, adresu trvalého pobytu a doručovací adresu, telefonní a e-mailový kontakt a datum

– strukturovaný profesní životopis

– motivační dopis (motivace k výkonu pracovní pozice, která je předmětem VŘ)

– představu o vizích a strategických cílech Tyfloservisu na následujících 5 let

Přihlášku a přílohy pošle uchazeč ve formátu PDF na e-mail reditel@tyfloservis.cz nejpozději do 3. 10. 2021.

Sociální pracovník v Praze a Středočeském kraji

Nabízíme:

– Hlavní pracovní poměr.

– 5 týdnů dovolené.

– Zaškolení a zvyšování kvalifikace (akreditované kurzy, interní školení, supervize, metodická pomoc).

– Příjemný pracovní kolektiv a smysluplnou práci, jejímž cílem je zvyšování samostatnosti a kvality života lidí se zrakovým postižením.

– Mzdu obvyklou v neziskovém sektoru. Zvýšení mzdy po zapracování a obvykle čtvrtletní odměny.

Požadujeme:

– Vzdělání dle požadavků zákona o sociálních službách na kvalifikaci sociálních pracovníků, tj.: VOŠ či VŠ v oboru sociální práce, speciální či sociální pedagogika apod.

– Řidičský průkaz skupiny B, včetně aktivní dovednosti řídit.

– Kladný vztah k práci s lidmi se zdravotním postižením, komunikační a organizační dovednosti (vedení malého pracovního týmu).

– Pečlivost v administrativních úkonech (vedení papírové a elektronické dokumentace).

Prosíme zájemce, aby zaslali životopis a motivační dopis na e-mail:

buriankova@tyfloservis.cz

Sociální pracovník v Moravskoslezském kraji

Nabízíme:

Požadujeme:

langrova@tyfloservis.cz