Tlačítko Jak mohu pomoci
 

Drobečková navigace

Mapa krajských středisek

Krajská střediska

Foto budovy, vstupu a chodby krajského střediska České Budějovic

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Krajské středisko České Budějovice

tel.: (+420) 387 331 598

e-mail: c.budejovice@tyfloservis.cz
Vedoucí střediska: Bc. Vlasta Grillová

Tyfloservis, o.p.s.
Zachariášova 686/6
370 04 České Budějovice – České Budějovice 3

K návštěvě střediska je vždy nutné se předem objednat!

Datová schránka: hxuy7au
Registrovaná sociální služba: sociální rehabilitace
Krajské ambulantní středisko Č. Budějovice – identifikátor 1275982
Živnostenské oprávnění
Identifikační číslo provozovny: 1010584189
Bankovní spojení: ČSOB a.s. 169959655/0300

Jak se k nám dostanete?

Číslo linky: 2, 6, 9, 11

Zastávka: Družba-IGY (směr od vlakového nádraží na Nemanice nebo sídliště Vltava) nebo U Trojice (směr ze sídliště Vltava nebo Nemanice k vlakovému nádraží)

Popis cesty: Po výstupu z MHD na zastávce Družba-IGY půjdeme zpět (proti směru jízdy) – na přechod pro chodce se světelnou signalizací. Přejdeme vozovku, OC IGY máme za zády, a dáme se vpravo. Dále jdeme podél bloku domů, které máme po své levé straně. Po cca 400 metrech přejdeme úzkou ulici (Nerudova), přechod je bez světelné signalizace, a pokračujeme dále po chodníku. Po levé ruce míjíme dům, kde se nachází tabák a obchod s pečivem. Pokračujeme podél domu, dále podél trávy až na konec chodníku. Přejdeme ulici U Trojice, opět vyhledáme po své levé straně blok domů a pokračujeme až k průchodu do sídliště. Projdeme průchodem. Před námi, po pravé straně, se nachází rodinná vilka (zdravotní středisko). Za vilkou je třípatrový panelový dům, první vchod je do střediska Tyfloservis, o.p.s. ČB. Zvonek je umístěn vpravo dole na panelu zvonku.

Po výstupu z MHD na zastávce U Trojice vyhledáme dům před námi, kde se nachází tabák a obchod s pečivem. Postavíme se tak, aby byl po naší levé ruce. Dále pokračujeme podle popisu výše.

Google mapa