Tlačítko Jak mohu pomoci
 

Drobečková navigace

Mapa krajských středisek

Krajská střediska

Foto budovy, vstupu a chodby krajského střediska Hradec Králové 2x

PARDUBICE

Krajské ambulantní středisko Pardubice

tel.:(+420) 495 273 636

e-mail: pardubice@tyfloservis.cz
Vedoucí střediska: Mgr. et Mgr. Daniela Morávková

Tyfloservis, o.p.s.
Milady Horákové 549/53
500 06 Hradec Králové – Třebeš

K návštěvě střediska je vždy nutné se předem objednat!

Datová schránka: hxuy7au
Registrovaná sociální služba: sociální rehabilitace
Krajské ambulantní středisko Pardubice – identifikátor 4382685
Živnostenské oprávnění
Identifikační číslo provozovny: 1010584251
Bankovní spojení: ČSOB a.s. 289544067/0300

Jak se k nám dostanete?

Číslo linky: 4, 23, 27 a 24

Zastávka: Pod Strání (konečná stanice)

Popis cesty: Lidem z Pardubického kraje je k dispozici ambulantní středisko v Hradci Králové, v nákupním centru Pod Strání v patře nad lékárnou.

Od zastávek linek autobusů č. 4 a 24, které jedou od nádraží, je vzdálené asi 100 metrů. Od zastávky autobusu č. 4 se centrum nachází vpravo. Linka č. 24 zastavuje naproti. Od ní je centrum na levé straně. Než dojdete na vyvýšenou plochu celého komplexu, přejdete přes silnici, která vede na parkoviště. Schody do patra se nacházejí v levé části plochy před obchody. Nad nimi je umístěn orientační hlasový majáček. Za schodištěm půjdete doprava na konec chodby venkovního patra, kde se nachází vstup do Tyfloservisu. Dveře jsou označeny velkými informačními cedulemi. Pro osoby s obtížemi s pohybem je středisko vybaveno invalidním vozíkem a schodolezem, který pomůže zvládnout přístupové schodiště.

Od linek autobusů č. 23 a 27, které jedou ze Slezského předměstí Hradce Králové, je vzdálenost od zastávky k Tyfloservisu delší asi o 100 metrů. Po výstupu z autobusu půjdete doleva podél silnice. Před sebou si najdete přechod. Přejdete a pokračujete pořád podél silnice asi 50 metrů k dalšímu přechodu. Přejdete přes silnici vlevo. Za přechodem rovně mírně vystoupáte na plochu nákupního centra. Z tohoto místa jsou schody do patra asi 80 metrů v přímém směru. Vpravo se nacházejí obchody centra.

Google Mapa